Haber Detayı
03 Ocak 2018 - Çarşamba 12:57
 
‘Kitap Okuma Halkaları’ uzuyor
Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke genelinde başlattığı kitap okuma seferberliği kapsamında Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Bayburt Gençlik Merkezi, okul ziyaretlerini sürdürerek daha fazla gence ulaşmak için çaba sarf ediyor.
EĞİTİM Haberi


Gençlik Merkezi’inde “Kitap Okuma Halkaları” projesi kapsamında okul ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Bayburt Fen Lisesi ve Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden Gençlik Merkezi personeli, öğrencilere kitap dağıttı. 

 

Gazetemize yaptığı açıklamada kitap okuma alışkanlığının genç yaşlarda kazanılmasını gerektiğini dile getiren Gençlik Merkezi Müdürü Murat Ozulu, "Kitap Okuma Halkaları" faaliyeti ile içinde yaşadığı kültürün değerlerini bilen ve onlara sahip çıkan bireyler oluşmasına katkı sağlayacak kitaplarla gençlerin okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olmak, düzenlenen kitap kritikleriyle gençlerin muhakeme, kendini ifade edebilme ve topluluk önünde konuşma yapabilme yeteneğini geliştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

 

Ozulu, bu kapsamda Bayburt Fen Lisesi ve Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ettiklerini ve öğrencilere kitap dağıttıklarını ifade ederek, bir ay sonrada Gençlik Merkezi’nde kitap kritiğinin yapılacağını ve  kitap okuma halkalarının sayısının daha da artırılacağını bildirdi.

Kaynak: Editör: BEŞİR KELLECİ
 
Etiketler: ‘Kitap, Okuma, Halkaları’, uzuyor,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı