Haber Detayı
18 Şubat 2017 - Cumartesi 10:20
 
İlim Yayma Cemiyetinden Rektör Coşkun’a Ziyaret
YEREL Haberi


 İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şubesi başkanı Hüsnü YAĞMUR, Bayburt Müftüsü Kemalettin AKSOY ve beraberlerindeki cemiyet üyeleri Nazmi KARABULUT ve Bilal DURMUŞ, 17 Şubat 2017 tarihinde, Bayburt Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN’u ziyaret etti.

 

 İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şubesi başkanı Hüsnü YAĞMUR, ziyaretlerinde, cemiyetlerine vermiş olduğu destekten dolayı rektör COŞKUN’a teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

 

Bayburt Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iyi niyet ve temennileri için konuklarına teşekkür etti.

 

Bayburt Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Halil İbrahim ŞİMŞEK’in de hazır bulunduğu ziyaret, İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şubesi başkanı Hüsnü YAĞMUR’un rektör COŞKUN’a teşekkür plaketi vermesiyle son buldu.

 

SEMERKAND VAKFINDAN REKTÖR COŞKUN’A ZİYARET

 

 Semerkand Vakfı Bayburt Şubesi başkanı Abdullah ŞAĞBAN ve vakfın üyelerinden Osman ÖZYURT, 17 Şubat 2017 tarihinde, Bayburt Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN’u ziyaret etti.

 

Bayburt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Fatih YALÇIN’ın da hazır bulunduğu ziyarette Semerkand Vakfı Bayburt Şubesi başkanı Abdullah ŞAĞBAN, rektör COŞKUN’a görevinde başarılar diledi.

 

Bayburt Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek iyi niyet ve temennileri için konuklarına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İlim, Yayma, Cemiyetinden, Rektör, Coşkun’a, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı