Haber Detayı
28 Temmuz 2018 - Cumartesi 12:34
 
BESYO Öğretmenlik Bölümü’ne ilk kez öğrenci alacak
Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bu yıl ilk kez Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü'ne öğrenci alacak. Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Özel Yetenek Sınavı Klavuzu'nu yayınladı.
EĞİTİM Haberi


Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bu yıl ilk kez Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’ne öğrenci alacak. Bayburt Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Özel Yetenek Sınavı Klavuzu’nu yayınladı. 

 

Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Antrenörlük bölümlerinde alınacak öğrenciler için sınav kayıt süresi başlıyor. Sınava girmek isteyen öğrenciler 15 Ağustos tarihleri arasında online kayıt yapacak. 610 Ağustos tarihlerinde ise Baberti Külliyesi Eğitim Fakültesi binası zemin katta bulunan Bayburt Üniversitesi Özel Yetenek Sınavı Kayıt Bürosu’nda kesin kayıtları yapılacak.
Sınav programları ve sınav yerleri 13 Ağustos 2018 tarihinde www.bayburt.edu.tr/ adresinde ilan edilecek.
Öğretmenlik 40, Antrenörlük 140

 

Öte yandan 20162017 yılında öğrenci alımına başlayan Antreörlük Bölümü bu yıl yine 1. Öğretim 70, 2. Öğretim 70 öğrenci olmak üzere 140 öğrenci alacak. Bu yıl ilk kez öğrenci alacak olan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü ise sadece 1. Öğretim olmak üzere 40 öğrenci alacak.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BESYO, Öğretmenlik, Bölümü’ne, ilk, kez, öğrenci, alacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı