Haber Detayı
19 Şubat 2012 - Pazar 16:33
 
Bayburt Sıla Gazetesi 9 yaşında
MEDYA Haberi


2003 yılında yayın hayatına başlayan Bayburt Sıla Gazetesi 9 yaşına girdi.  Baybur Sıla Gazetesi Aytaç Koman ve Veysel Gider tarafından kuruldu. 2010 yılında Kadir Polat’a satılan gazete istikrarlı ve yapıcı bir şekilde basın hayatını sürdürüyor.  

Haftanın 5 günü yayınlanan gazete yapıcı ve ilkeli bir yayın hayatı amacıyla Bayburt basını için farklı bir soluk oluşturuyor.

BAYBURT SILA GAZETESİ İÇİN NE DEDİLER?

Bünyamin Özbek (Bayburt Milletvekili): Bayburt Sıla Gazetesi’nin bizim nezdimizde önemli bir yeri var. Bu vesileyle 9. Yaş gününüzü kutluyor, çalışanlarını tebrik ediyorum. Gazete sahibini tebrik ediyorum.  Bayburt gibi bir bölgede basın mensuplarımızın zor şartlar altında görev yaptığını, nasıl mücadele ettiğini biliyorum. Bu mücadelenin içerisinde Bayburt Sıla Gazetesi de tarafsız bir şekilde yayını 9 yıldır sürdürüyor.  Dokuzuncu yılınızı tebrik ediyorum. Nice dokuz yıllara diyorum.  Gerçekten tarafsız bir yayın yapıyorsunuz. Bunun Bayburt Sıla Gazetesi var olduğu müddetçe devam etmesini diliyorum. Peyami Sefa KARABACAK’ın Bayburt Sıla Gazetesi’ne geçmesiyle gazete daha bir aktivite kazandı. Gazetenin önceki çalışanlarını da kutluyorum. Hem mizanpaj olarak, hem de internet yayıncılığı olarak önemli bir yere geldiniz. Ankara gibi uzak bir yerde sizin vasıtanızla kendimizi her zaman Bayburt’ta hissediyoruz. İnşallah sahanızda daha iyi olarak devam edersiniz. Mutlu, huzurlu bir yayın hayatı diliyorum sizlere.

 Hacı Ali Polat (Bayburt Belediye Başkanı): Objektif, duyarlı ve yapıcı bir yayıncılık yapan Bayburt Sıla Gazetesi’nin ömrünün 9 sene değil dokuz yüz yıl olmasını temenni ediyorum. İşi bilen, kaliteli adamların haberin mutfağına girmesiyle Bayburt Sıla Gazetesi’nin haberciliğinde büyük bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Özellikle Peyami Sefa KARABACAK’ın gazeteye yeni bir soluk getirdiğine inanıyorum.  

Yaşar Yıldız (Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı): Bayburt Sıla Gazetesi’nin 9. Yaş gününü kutluyoruz. Gazetemize nice başarılı yayınlar diliyoruz. Bayburt basınına yaptığı katkıdan dolayı gazete çalışanlarına teşekkür ediyoruz.  

Mehmet Fatih Özcan (Bayburt AA Temsilcisi): Bayburt basına yeni bir soluk getiren Bayburt Sıla Gazetesi’nin daha uzun soluklu görev yapmasını dilerim.

Haydar Tatlı ( Zaman Gazetesi Bayburt Temsilcisi): Her şeye itiraz her şeyi tenkit bir yıkma hamlesidir. Yıkmaktan harabeler yapmaktan mamureler oluşur.  Güzel Bayburt’umuzun tanıtımında olaylara müspet bakışı ile katkı sağlayan Bayburt Sıla gazetesinin 9. yıl dönümünü kutlar başarılar dileriz.

Murat Okutmuş (Bayburt Postası Gazetesi): İlimiz basın-yayın hayatına 9 yıl önce merhaba diyen ve zor şartlar altında Bayburt ve Bayburtluya hizmet eden Bayburt Sıla Gazetesi çalışanlarını kutluyor, daha nice yıllarda başarılar diliyorum.

Veysel Gider (Gündem Bayburt Gazetesi): Onurlu okurlarla birlikte 9 yılı geriden bırakan Bayburt Sıla Gazetesi’ne habercilik hayatında başarılar dilerim. Bayburt gibi bir ilde dokuz yıl onurla hizmet verebilmek her babayiğidin işi değildir. Hep bu onuru duyarak görevini en iyi - en güzel - en başarılı bir düzeyde yerine getiren Bayburt Sıla Gazetesiʹnin doğum gününü en içten duygularımla kutluyorum.

Bayburt Sıla Gazetesi, ilk kurulduğu günden bu güne kadar hep vatandaşa odaklı bir çalışma içerisinde bulunmuş, bütün bu çalışmaları yerine getirirken de, hiç bir an şunun bunun maşası olmamış, elinden geleni yapmış, doğru bildiği yolda doğru adım atmasını sürdürmüştür.

İnanıyorum ki Allah Bayburt Sıla Gazetesiʹne uzun bir yaşam sürdürmesini diler ve bu doğrultuda güzel hizmetlerini de sürdürür.

Bayburt Sıla Gazetesiʹnin ilk Yazı İşleri Sorumlusu, Kurucular Birliğiʹnin bir üyesi olarak, bugünkü yöneticilerini, bütün çalışanlarını kutluyor, bugün olduğu gibi, gelecekte de başarılı nice hayırlı yaş günleri geçirmesini diliyorum.

İnanıyorum ki, 9 yaşına basan Bayburt Sıla Gazetesi, Bayburt Basın ordusuna, Bayburtʹun saygıdeğer bütün vatandaşlarına. 19 Şubat 2003 günü olduğu kadar, bugün de daha taptaze, daha özgür, daha yararlı olacaktır.

ALLAH YOLUNUZU İZİNİZİ AÇIK ETSİN; BU MEMLEKETE, BU MİLLETE YARARLILIĞINIZI SÜRDÜRDÜĞÜNÜZ SÜRECE ALLAHʹIM YAŞINIZI UZUN KILSIN..HEPİNİZE SAYFGILAR - SEVGİLER.. ALLAHʹA EMANET OLUNUZ.

Aydın Cilara (Yeşil Bayburt Gazetesi): Bayburt basınında farklı ve yapıcı bir yer edinen, haberciliğe yeni bir pencere açan Bayburt Sıla Gazetesiʹnin 9. yaş gününü kutluyorum.

Cahit Altay (Bayburt Günlüğü Gazetesi): Bayburt basınında rakip değil refik olarak saydığımız ve Bayburt basınındaki çok sesliliğe bir alternatif olan Bayburt Sıla Gazetesiʹnin 9. yaş gününü kutlar, daha nice seneler hizmet etmesini dilerim. 

Kaynak: Editör: BEŞİR KELLECİ
 
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Başakşehir
27
0
1
3
8
12
2
Galatasaray
23
0
3
2
7
12
3
Kasımpaşa
22
0
4
1
7
12
4
Yeni Malatyaspor
21
0
3
3
6
12
5
Antalyaspor
20
0
4
2
6
12
6
Ankaragücü
19
0
5
1
6
12
7
Beşiktaş
18
0
4
3
5
12
8
Göztepe
18
0
6
0
6
12
9
Konyaspor
17
0
3
5
4
12
10
Trabzonspor
16
0
4
4
4
12
11
Sivasspor
14
0
4
5
3
12
12
Bursaspor
13
0
3
7
2
12
13
Fenerbahçe
13
0
5
4
3
12
14
Akhisar Bld. Spor
12
0
6
3
3
12
15
Kayserispor
12
0
6
3
3
12
16
Alanyaspor
12
0
8
0
4
12
17
Bb Erzurumspor
11
0
5
5
2
12
18
Çaykur Rizespor
8
0
6
5
1
12
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı